Team CRO

Ion TomaLotte Decantere | DierenverzorgerTamara Stael | DierenverzorgerShona De Paepe | DierenverzorgerLorane Verbruggen | DierenverzorgerShannen Geenens | Administratie CROLeen Vercruysse | DierenverzorgerRadek Radoslow PiotrLuc DepyckereSofie Vandaele | DierenverzorgerKjell Persyn | DierenverzorgerGautier Cleenewerck | DierenverzorgerWojciech MalinowskiLorenzo Willaert  | DierenverzorgerElien Serruys  | Dierenverzorger  Sarah Van de Vijver | DierenverzorgerIneke Debruyne | DierenverzorgerCaroline Maes | Dierenverzorger

Annelike Dedeurwaerder
CRO Manager

Master in de Bio-ingenieurswetenschappen
Doctor in de Diergeneeskundige Wetenschappen

Jonathan Vermeulen
Operation Manager CRO

Bachelor bedrijfsmanagement
Bachelor mental coach
Boekhouding/fiscaliteit

Jennifer Hautekeur
Scientific manager / Study director

Master in de Biomedische Wetenschappen

Amelie Bourgeois
Scientific manager / Study director

Master in de Biomedische Wetenschappen

Evelien Labeeuw
Scientific manager / Study director

Master in Bio-Engineering,Major Cell and Gene Biotechnology
Master in Industrial Engineering,Majorbiochemistry
PhD in immunobiology, Biomedical Sciences

Joske Millecam
Scientific manager / Study director

Master of Science in Biomedical Sciences
Doctor in de Diergeneeskundige Wetenschappen

Tarik Sulejmanovic
Scientific manger / Study director

Doctoraatsdiploma van de Veterinaire Universiteit in Wenen

Davina Bonte
Scientific manager / Study director

Master of Science in de Biomedische Wetenschappen
Doctor in de Gezondheidswetenschappen

Lynn Vandenberghe
Scientific Manager / Study Director

​Bachelor in Veterinary Medicine
Master in Veterinary
PhD in Veterinary Medicine​

Mary Glorieux
Study Director

Lise Vlerick
Study Director

Doctor in de diergeneeskundige wetenschappen
FELASA C certificaat

Ons team van dierenverzorgers staan in voor de dagelijkse verzorging van de dieren en de praktische uitvoering van een studie.

Onze techniekers bieden ondersteuning bij de praktische uitvoering van een studie en zorgen voor het onderhouden van de test sites.

Annelike.Dedeurwaerder@poulpharm.be
Jonathan.Vermeulen@poulpharm.be
Amelie.Bourgeois@poulpharm.be
Joske.Millecam@poulpharm.be
Jennifer.Hautekeur@poulpharm.be
Evelien.labeeuw@poulpharm.be
Tarik.Sulejmanovic@poulpharm.be
Davina.Bonte@poulpharm.be
Lynn.Vandenberghe@poulpharm.be
Mary.Glorieux@poulpharm.be
Lise Vlerick