Team LABO

Maxime Deprince | LaboranteCharlotte Huys | Laborante Marissa Adyns | Laborante Tim De Vreese | Laborant Lien Kindt | Laborante Mattias Declerck | Laborant Valérie Meesseman | Laborante Yara Dejaegere | Laborante Lieve SysAnn-Sofie Vanderbeke | Administratie & Logistiek LABONicolas Vermeersch | LaborantMelissa Vanrobaeys | Laborante Jens Vercaemer | LaborantEmile Merlevede | LaborantVicky Van Muylder | LaboranteElena Camelia Grumeza | LaboranteMusembi Kilonso | LaborantMarie Verstraete | LaboranteEvy Baeckeland | LaborantePatricia Vanmeenen | Administratie LABO

Gerty Vanantwerpen
Labo Manager
Master in diergeneeskunde
Doctor in diergeneeskunde
European Specialist in Veterinary Public Health (ECVPH)​

Hanne Vanderstraeten
Operationeel Manager Labo

Bachelor in de Biomedische laboratoriumtechnologie

Ana González Hernández
Scientific Manager Labo

Master in de Fundamentele Biologie en Biotechnologie
Doctor in de Diergeneeskundige Wetenschappen

Tessa Gryp
Scientific Manager Labo

Master in Biomedische Wetenschappen
Doctor in Gezondheidswetenschappen.

Jasper Wille
Scientific Manager Labo

Master in Biochemie & Biotechnologie
Doctor in farmaceutische wetenschappen

Jessy Cobbaert
Scientific Manager Pathology

Retno Rahayu
Scientific Manager Virology

Claudia Tozato
Scientific Manager Virology

Bachelor in Veterinary Medicine
Master in Animal Science
Doctor in Veterinary Sciences

Hiba Jabri
Scientific Manager

Liesbeth Vande Ginste
Wetenschappelijk medewerker

Ons team van laboranten en hulplaboranten zorgt voor de praktische uitvoering van de analyses.

Gerty.Vanantwerpen@poulpharm.be
Hanne.Vanderstraeten@poulpharm.be
Ana.Gonzalez@poulpharm.be
Tessa.Gryp@poulpharm.be
Jasper.Wille@poulpharm.be
Jessy.Cobbaert@poulpharm.be
Retno.Rahayu@poulpharm.be
Claudia.Tozato@poulpharm.be
Hiba.Jabri@poulpharm.be
Liesbeth.VandeGinste@poulpharm.be