Team LABO

Charlotte Huys | Laborante Marissa Adyns | Laborante Maxime Deprince | LaboranteLien Kindt | Laborante Mattias Declerck | Laborant Tim De Vreese | Laborant Lieve Sys | LaboranteValérie Meesseman | Laborante Yara Dejaegere | Laborante Ann-Sofie Vanderbeke | Administratie & Logistiek LABOJens Vercaemer | LaborantMelissa Vanrobaeys | Laborante Nicolas Vermeersch | LaborantElena Camelia Grumeza | LaboranteEmile Merlevede | LaborantEvy Baeckeland | LaboranteMarie Verstraete | LaboranteMusembi Kilonso | LaborantPatricia Vanmeenen | Administratie LABO

Gerty Vanantwerpen
Labo Manager
Master in diergeneeskunde
Doctor in diergeneeskunde
European Specialist in Veterinary Public Health (ECVPH)​

Hanne Vanderstraeten
Operationeel Manager Labo

Bachelor in de Biomedische laboratoriumtechnologie

Ana González Hernández
Scientific Manager Labo

Master in de Fundamentele Biologie en Biotechnologie
Doctor in de Diergeneeskundige Wetenschappen

Tessa Gryp
Scientific Manager Labo

Master in Biomedische Wetenschappen
Doctor in Gezondheidswetenschappen.

Jasper Wille
Scientific Manager Labo

Master in Biochemie & Biotechnologie
Doctor in farmaceutische wetenschappen

Hiba Jabri
Scientific Manager

Liesbeth Vande Ginste
Wetenschappelijk medewerker

Ons team van laboranten en hulplaboranten zorgt voor de praktische uitvoering van de analyses.

Gerty.Vanantwerpen@poulpharm.be
Hanne.Vanderstraeten@poulpharm.be
Ana.Gonzalez@poulpharm.be
Tessa.Gryp@poulpharm.be
Jasper.Wille@poulpharm.be
Hiba.Jabri@poulpharm.be
Liesbeth.VandeGinste@poulpharm.be